Loading...
SCROLL

D' LIFE SUITS&SHOPS ÇAMLIK

Gerek Denizli’nin ilk çok hisseli kentsel dönüşüm projesi olmasıyla, gerek bitiminde bulunduğu bölgede emlak fiyatlarının yükselmesinde doğrudan etkili olmasıyla gurur duyduğumuz, aynı zamanda D’Life markalı ilk gayrimenkul projemizdir.

Tam 62 hissedarın Şahanlar’a duyduğu güven ve oybirliğiyle kentsel dönüşüm kapsamında eski binalar yıkılmış, yerlerine ‘CADDE MAĞAZACILIĞI’ konseptiyle, dünyaca ünlü alışveriş caddelerindeki mağazalardan ilham alınarak, D’Life Suits&Shops Çamlık inşa edilmiş ve Denizli genelinde parmakla gösterilen bir proje olmuştur.

D’Life Suits&Shops Çamlık; Denizli’nin en değerli semti olan Çamlık’ta, en işlek avm olan Forum karşısındadır. Dörder katlı cadde mağazalarından ve 2+1 süitlerden oluşmaktadır. Sıra dışı, dikkat çekici mimarisi yanı sıra profesyonel cephe aydınlatmalarıyla Denizli’de herkesçe bilinen bir yapı haline gelmiştir.

D’life Konutları olarak bu projede ünlü alışveriş ve yiyecek markalarını bir araya getirmeyi, bulunduğu bölgede cadde mağazacılığını geliştirmeyi ve bölgedeki alışveriş, yemek kültürünü canlandırmayı hedeflemekteyiz.

D' lIFE SUITS&SHOPS ÇAMLIK

Bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin

Görüş ve önerileriniz bizim için önemli.

info@dlifekonutlari.com

+90 258 211 10 42

Sosyal Medya Bağlantılarımız
Sosyal medya üzerinden de bizi takip ederek bizimle ilgili güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

footer logo
D'life Konutları sektörde 40 yıllık tecrübeye sahip Şahanlar İnşaat' ın konut projeleri markasıdır.